Burčákové slavnosti se kvapem blíží. A pečlivě se na ně připravují nejen hustopečští mázhausníci, ale i pracovnice Turistického informačního centra v domě U Synků. Turisté se mohou těšit na zbrusu nové designové suvenýry. Věříme, že zaujmou i domácí.

Připraveny jsou trička, plátěné tašky a butony s trefnými nápisy a k tomu ladící hustopečské hrnky a propisky.

Tyto dárkové předměty bude možné i vyhrát. Stačí přinést do infocentra vyplněný burčákový pas. Obejít musíte všech 15 otevřených mázhausů a v každém si za dvě deci vypitého burčáku vyžádat razítko do pasu.

Pro odměny za všech 15 vyplněných políček si můžete chodit do TIC Hustopeče v pátek 30.9.2016 do 22.00 hodin a v sobotu 1.10.2016 od 9.00 do 17.00 hodin.

Ovšem ani ten, kdo nebude mít štěstí ve hře, nemusí zoufat. Zájemci si budou moci výše zmíněné suvenýry i koupit včetně mandlových klíčenek, omalovánek s motivy města od hustopečské autorky Marie Grůzové nebo třeba pytlíku neloupaných mandlí.

A pokud v neděli nebudete vědět, zda už můžete sednout za volant či nikoliv, v TIC Hustopeče jsou nachystány orientační jednorázové alkoholtestery za 35,- Kč. V neděli bude infocentrum v domě U Synků otevřeno od 8.00 do 16.00 hodin.

-jal-, Foto: Barbora Kosinová

Akci pořádá

Město Hustopeče

 

Hlavní partneři

Plody slunce small

 

Stary vrch small

 

agrotec-group small

 

VF small

 

fia small

 

Frauenthal small